środa, Wrzesień 30, 2020

Ile kosztuje etui na zamówienie?

0
Ile kosztuje etui na zamówienie?

Jednym z najprostszych sposobów na zabezpieczenie telefonu przed uszkodzeniami jest zakup dopasowanego do niego modelu pokrowca. Taki futerał może być również dobrą okazją do zmiany oryginalnego wyglądu urządzenia. Etui na zamówienie, ozdobione indywidualnie dobraną fotografią prywatną, pozwoli nadać smartfonowi niezwykle osobisty charakter. Ile kosztuje wykonanie takiego pokrowca?

Jaki materiał na pokrowiec?

Do wykonania etui na zamówienie najczęściej wykorzystuje się tworzywa sztuczne, takie same, jakich używa się do produkcji tradycyjnych, elastycznych nakładek na telefony. Zwykle jest to przypominające sylikon tworzywo TPU. Jest to materiał charakteryzujący się wysokim poziomem elastyczności i wytrzymałości mechanicznej, o właściwościach amortyzujących i antypoślizgowych, zapewniający pewny chwyt i redukujący siłę ewentualnych uderzeń telefonem o twarde powierzchnie. Ubrany w taki model pokrowca telefon jest zatem mniej podatny na uszkodzenia mechaniczne i wygodniejszy w codziennym użytkowaniu. Poza tym zamówienie etui ze zdjęciem, przy założeniu, że jest to pokrowiec wykonany z lekkiego tworzywa sztucznego, jest bardzo tanie. Pokrowce z TPU kosztują niewiele, znacznie mniej od pokrowców skórzanych czy hybrydowych, a nadrukowanie grafiki lub zdjęcia na takim materiale, przy dzisiejszych możliwościach technologii poligraficznych, jest na prawdę bardzo łatwe.

Grafika czy zdjęcie?

Rodzaj wykonanego nadruku nie ma wpływu na końcową cenę pokrowca. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ozdobić zamówiony case kolorową grafiką, czy pamiątkowym zdjęciem z wakacji, cena za taką usługę nie ulegnie zmianie. Wybór sposobu zdobienia pokrowca zależy zatem wyłącznie od indywidualnych upodobań i aktualnych potrzeb kupującego. By stworzyć w stu procentach unikalny pokrowiec, najlepiej zdecydować się na wybór nadruku z prywatnego zdjęcia lub kilku fotografii. Oczywiście firmy wykonujące etui na zamówienie zwykle oferują również gotowe grafiki i zdjęcia z własnego katalogu. Wówczas trzeba się jednak liczyć z mniejszą oryginalnością pokrowca – ktoś już wcześniej mógł skorzystać z wybranego przez nas motywu graficznego.

Wykonanie oryginalnego etui na zamówienie to usługa coraz bardziej powszechna, a przy tym przystępna cenowo. Koszt zakupu indywidualnie zdobionego pokrowca zwykle zamyka się w cenie zaledwie kilkudziesięciu złotych, przy czym wiele firm organizuje różnego rodzaju akcje promocyjne, dzięki czemu taki case może być jeszcze tańszy. Aktualnie najtańsze na rynku pokrowce z nadrukiem można zamówić w cenie kilkunastu złotych za sztukę.

Artykuł powstał we współpracy z https://caseroom.pl

Drukarnia fleksograficzna dla firm – znajdź swoją ofertę

0
Drukarnia fleksograficzna

Prowadzisz firmę? Musisz więc zadbać o wszystkie najdrobniejsze detale. W XXI wieku jakość sama się nie obroni, ponieważ konkurencja jest naprawdę duża, a konsumenci mają ogromne wymagania. Coraz częściej liczy się opakowanie i prezentacja oferowanych produktów. Musisz zatem zadbać, by asortyment dostępny w Twoim sklepie przyciągał uwagę w odpowiedni sposób. Dzięki temu klient zwróci w ogóle uwagę na to, że dany asortyment jest dostępny.

Czego potrzebujesz, by osiągnąć taki cel? Odpowiedzią mogą być etykiety. Jak i gdzie je wyprodukować? Należy szukać takich miejsc jak drukarnia fleksograficzna. Co to za rodzaj działalności i jak rozpocząć współpracę? Przedstawiamy kilka istotnych informacji, dzięki którym podjęcie decyzji o realizacji zlecenia będzie proste i wygodne. Zapraszamy serdecznie do lektury.

Jakie etykiety są Ci potrzebne?

Wszystko zależy w dużej mierze od tego, jaki jest profil Twojej działalności. Drukarnia fleksograficzna oferuje możliwość produkcji etykiet dla sklepów i dystrybutorów lub producentów. Dzięki temu możesz oznaczyć nie tylko produkty, np. informacją o promocji, ale także wyprodukować etykiety znajdujące się na opakowaniu. Pamiętaj, że to ono właśnie odpowiada w pierwszej kolejności za to, jak Twój asortyment wygląda na sklepowych półkach i czy potencjalny klient w ogóle po niego sięgnie. Lepiej więc mieć pewność, że etykiety będą wysokiej jakości.

Jak wybrać odpowiednią ofertę?

Żeby otrzymać wysokiej klasy produkt, koniecznie trzeba zadbać o to, by wybrana przez Ciebie drukarnia fleksograficzna pracowała na materiałach wysokiej jakości. Pamiętaj, że najtańsza oferta nie zawsze jest najlepsza, a próba znalezienia dodatkowych oszczędności na materiałach marketingowych, może spowodować, że klienci nawet nie będą chcieli sięgnąć i spróbować tego, co masz do zaoferowania. Przy tak dużej konkurencji lepiej zainwestować nieco więcej i mieć pewność, że otrzymasz wysokogatunkową realizację, która będzie charakteryzować się dbałością o najdrobniejsze detale.

Jak negocjować cenę?

Jak zatem połączyć budżet z satysfakcjonującą jakością? To wcale nie musi być skomplikowane. Musisz jednak pamiętać, że każda drukarnia fleksograficzna to taka sama firma, jak Twoja. A kiedy Ty chcesz negocjować cenę z potencjalnymi klientami? Oczywiście w momencie, w którym masz pewność realizacji dużego zlecenia, np. w przypadku podpisania dużego kontraktu. Możesz zatem ustalić długofalową współpracę na zasadzie umowy lub przez jakiś czas budować historię zamówień, która później będzie dobrym atutem podczas ewentualnych ustaleń możliwości obniżki ceny usług.

Jak i ile lat przechowywać dokumenty księgowe?

0
system zarządzania dokumentami

Każdy przedsiębiorca ma obowiązek przechowywania dokumentów księgowych. Archiwizacja dokumentów księgowych to dla wielu osób bardzo skomplikowana kwestia, ponieważ przepisy regulujące przechowywanie dokumentów księgowych są rozległe oraz zawarte w dwóch różnych ustawach.

Jednak niewiedza i stopień skomplikowania przepisów nie jest usprawiedliwieniem dla żadnego przedsiębiorcy, dlatego warto poznać podstawy przechowywania dokumentów księgowych.

Ile należy przechowywać dokumenty księgowe?

Ustawa o rachunkowości określa zasady i okresy przechowywania dokumentów księgowych w przedsiębiorstwie. Takie okresy są różne dla różnych dokumentów, dlatego warto wziąć to pod uwagę przy katalogowaniu.

Księgi rachunkowe i inwentaryzacyjne muszą być przechowywane przez 5 lat. Znakomita większość dowodów księgowych musi być przechowywana również przez 5 lat, ale liczonych od końca roku następującego po roku obrotowym. Warto pamiętać, że zatwierdzone roczne sprawozdania finansowe muszą być przechowywane trwale.

Co zrobić z dokumentami po okresie obowiązkowego przechowywania?

Żadne przepisy nie regulują dokładnie tego, co należy zrobić z dokumentami po obowiązkowym okresie ich przechowywania. Przyjętą regułą jest, że kierownik lub pracodawca powinien zniszczyć dokumenty i sporządzić z tego odpowiedni protokół. Dokumenty muszą być zniszczone w niszczarce tak, aby wszelkie dane były niemożliwe do odczytania.

Czy warto archiwizować dokumenty w formie elektronicznej?

System zarządzania dokumentami może być naprawdę przydatny, jeśli chodzi o archiwizację wielu dokumentów. Archiwizacja elektroniczna ma wiele zalet. Największą z nich jest na pewno oszczędność pieniędzy i miejsca na przetrzymywanie dokumentów. Dużym plusem jest również ułatwione szukanie odpowiednich dokumentów.

Jednak nie wolno zapominać o bezpieczeństwie. Dlatego najlepiej zainwestować w specjalny program do archiwizacji dokumentów, który będzie obwarowany wieloma zabezpieczeniami dla zagrożeń z wewnątrz i z zewnątrz. Warto pamiętać, że to właśnie przedsiębiorca jest zobowiązany do ochrony dokumentów, zwłaszcza z wrażliwymi danymi osobowymi, i to on może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej i finansowej.

Jak wygląda praca nauczyciela?

0
nauczyciel

Duży procent dzieci, a w szczególności dziewczynki kiedy już uczęszczają do szkoły chcę zostać w przyszłości nauczycielkami. Wynika to z tego, że nauczyciel wśród dzieci budzi niezwykły respekt. Każdy z nas w swoim życiu spotyka na swojej na swojej drodze nie jednego nauczyciela. Bywają surowi i bardziej wymagający, ale też wyluzowani i mili. Jeżeli lata szkolne są za nami, a w dorosłym życiu podoba Nam się praca z dziećmi to dobrym rozwiązaniem jest kształtowanie młodych umysłów i wybranie zawodu nauczyciela. Jakie są wymagania na takie stanowisko? Co należy do obowiązków nauczyciela? Przekonajmy się

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/praca-nauczyciela/

Jakie są wymagania do pracy nauczyciela?

Nauka z każdego przedmiotu musi być w jakiś sposób weryfikowana przez kartkówki i sprawdziany. Przygotowaniem takich rzeczy zajmuje się właśnie nauczyciel. Co więcej musi on je również sprawdzić , dokonać korekty oraz wytłumaczyć uczniom, gdzie popełnili swoje błędy i co mogą naprawić. Jeżeli będzie to robił w sposób umiejętny, to pomoże wykształcić kolejne młode pokolenie.

Dobry nauczyciel może zainspirować uczniów do rozwoju, a także chęci zdobywania wymarzonej pracy. Podstawy, których uczymy W szkole muszą być niezbędne do funkcjonowania w dorosłym życiu. Zawód nauczyciela może być traktowany jako dzielenie się swoją pasją z innymi oraz przekazywanie ich elementów obejmujących naszą specjalizację. Dodatkowo ogromna odpowiedzialność czuwa na nas na każdym kroku nauczania. Co więcej czeka na ogromna satysfakcja, kiedy osoby będące pod naszą opieką zostaną porządnymi ludźmi i będą zdobywać wysokie osiągnięcia zawodowe.

Jakie obowiązki płyną z pracy nauczyciela?

Największą wadą tego zawodu jest to, że niestety sporo osób nie traktuje nauczycieli z respektem i szacunkiem. Oczywiście nie chodzi o to, żeby dać sobie wejść na głowę, ponieważ musimy znaleźć balans pomiędzy kontaktem z uczniami oraz byciem lubianym przez nich autorytetem, których traktują z poważaniem. Musimy być też wymagający, aby nasi uczniowie osiągnęli dobre wyniki w nauce. Jeżeli zależy nam na przyszłości młodych osób i na poziomie ich edukacji, powinniśmy wiedzieć w jaki sposób nauczać, aby wyszli na dobrych ludzi.

Zobacz też: https://www.leaderservice.pl/jak-wyglada-praca-policjanta/

Czym jest etui na zamówienie?

0
Czym jest etui na zamówienie

Nakładki na obudowy telefonów cieszą się dużą popularnością nie tylko z uwagi na ich funkcję ochronną, ale także ze względu na możliwość modyfikacji oryginalnego wyglądu urządzenia. Dostępne w dużej różnorodności wzorów, zdobione kolorowymi nadrukami pokrowce z elastycznego tworzywa sztucznego pozwalają nadać telefonowi bardziej indywidualny charakter. Etui na zamówienie to kolejny krok w drodze do stworzenia unikalnej obudowy. Czym są takie pokrowce i jak się je wykonuje?

Nadruk ze zdjęcia

Część dystrybutorów akcesoriów do telefonów, w tym przede wszystkim firmy zajmujące się sprzedażą pokrowców ochronnych, mają w swojej ofercie możliwość przygotowania kolorowego etui na zamówienie, zdobionego przesłanym przez zamawiającego zdjęciem. Zamawiający wybiera interesujący go model pokrowca i korzystając ze specjalnego narzędzia internetowego, wygrywa zdjęcie, a następnie samodzielnie określa jego położenie na powierzchni etui. Niekiedy istnieje możliwość naniesienia na elastyczną nakładkę kilku różnych fotografii oraz uzupełnienia ich krótkim opisem. Po zatwierdzeniu własnoręcznie przygotowanego projektu jest on kierowany do realizacji. Co warte podkreślenia, pokrowiec na zamówienie pod względem ceny w znaczący sposób nie odbiega od ceny standardowego etui. Niekiedy jego cena jest identyczna. Nadruk ze zdjęcia ma przy tym bardzo dobrą jakość i pozwala na maksymalną personalizację pokrowca, dzięki czemu ubrany w niego telefon zyskuje na oryginalności wyglądu.

Kogo może zainteresować spersonalizowane etui?

Skorzystanie z usługi wykonania etui na zamówienie daje możliwość głębokiej personalizacji urządzenia, w związku z czym jest dobrym wyborem dla osób, które chcą się wyróżnić. Etui na zamówienie będzie doskonałą propozycją dla zakochanych, a także ciekawą opcją prezentową, zwłaszcza jeśli szukamy niedrogiego upominku dla bliskiej nam osoby, na przykład dla mamy lub babci. Na powierzchni etui telefonu można nadrukować rodzinne fotografie, tworząc w ten sposób niezwykle sentymentalny kolaż, który można mieć zawsze pod ręką. Pokrowce zdobione indywidualnym nadrukiem będą zatem doskonałą opcją zarówno dla młodszych, jak i starszych odbiorców, w tym dla seniorów.

Jeśli chcesz ozdobić swój telefon zdjęciem z wakacji lub fotografią ukochanej osoby, etui na zamówienie pozwoli zrealizować ten plan i to za niewielkie pieniądze. Wykonanie takiego pokrowca na telefon jest tanie, łatwe i szybkie. Wystarczy znaleźć zdjęcie lub zdjęcia, które następnie wykorzystasz do ozdobienia pokrowca, ewentualnie wybrać gotowy motyw graficzny i dotrzeć do firmy, która realizuje usługę nadruku. To prostsze, niż myślisz.

Trzy sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepie online

0
jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym

Zakupy internetowe przyciągają coraz większą liczbę klientów. Warto wykorzystać ten trend i zoptymalizować działanie swojego sklepu, tak by odwiedzało go więcej osób i przy okazji generował on znacznie większe zyski. Jeśli zastanawiasz się, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym, zapoznaj się z trzema metodami optymalizacji działalności handlowej prowadzonej w sieci.

Strona wizualna i funkcjonalność sklepu

Jednym z podstawowych sposobów na przekonanie klienta, by nie tylko odwiedził sklep, ale i zechciał skorzystać z jego oferty, jest przygotowanie serwisu atrakcyjnego pod względem wizualnym i przyjaznego w obsłudze. Kluczowe kwestie to responsywność, czyli przystosowanie sklepu od strony technicznej do obsługi klientów, którzy przeglądają ofertę z poziomu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Ważny jest również nowoczesny wygląd sklepu, umiejętne wyeksponowanie produktów i zadbanie o przejrzysty układ każdej strony, tak by klienci nie mieli problemu z odnalezieniem interesujących ich produktów. Sprawna nawigacja zachęca do pozostania na stronach sklepu i skorzystania z jego oferty.

Content marketing

Tworzenie unikalnych treści to sprawdzony sposób na przyciąganie uwagi potencjalnych klientów, a tym samym okazja do poprawy zarobków. Gdy zapytasz profesjonalistów, jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym, wielu z nich odpowie – twórz unikalne treści. Przygotuj oryginalne opisy produktów, pisz poradniki i prowadź bloga, a osób odwiedzających Twój sklep będzie więcej. Dzięki unikalnym treściom umieszczonym na stronach Twojego sklepu będzie on wyżej pozycjonowany w wyszukiwarce Google, a tym samym liczba osób, które mogą do niego trafić, znacząco się zwiększy. Poza tym unikalne, wartościowe dla klientów treści, są dobrą zachętą do zakupów. Osoba czytająca o cechach charakterystycznych, w tym o zaletach danego produkty, chętniej go kupi.

Akcje promocyjne

Gdy już dysponujesz stałą klientelą i chcesz w szybkim czasie poprawić sprzedaż w sklepie online, jednym z najprostszych na to sposobów jest zorganizowanie akcji promocyjnej. Najskuteczniejszą strategią jest obniżka cen na wybrane produkty lub kategorie produktów. Można również organizować różnego rodzaju konkursy czy wdrażać programy lojalnościowe, które wiążą klienta ze sklepem na nieco dłużej. Ciekawym sposobem na przyciągnięcie uwagi klientów i zwiększenie sprzedaży sklepu są również drobne bonusy, które można zaoferować osobom kupującym produkty o określonej wartości. Metod promocji jest wiele i każdy może wybrać tę, która jest dla niego najwygodniejsza i najbardziej opłacalna.

Jak działa internetowa giełda długów

0
Jak działa internetowa giełda długów

Na nieuczciwych kontrahentów możemy trafić wszędzie. Jeśli nie miałeś jeszcze okazji z kimś takim współpracować, to prawdopodobnie wszystko przed Tobą. Z badań wynika, że tylko 1 na 10 przedsiębiorców nie doświadcza opóźnień w spływie swoich należności. Reszta boryka się z nimi regularnie, a są również przypadki, kiedy odzyskanie pieniędzy graniczy z cudem… Jeśli i Ty masz problem z nierzetelnym kontrahentem, który uchyla się od spłaty zobowiązań i nie reaguje na upomnienia, skorzystaj z internetowej giełdy długów. To doskonały sposób, aby pozbyć się problemu. 

Sprzedaż na Amazon w Polsce? Zacznij już dziś!

0
Sprzedaż na Amazon w Polsce

Chcesz rozpocząć sprzedaż na Amazon z Polski? W tym artykule podpowiemy Ci, jak to zrobić! Prezentujemy zalety rozszerzenia kanałów dystrybucji towarów o największy marketplace na świecie! Poznaj Amazon i dowiedz się, jak skutecznie sprzedawać.

Czy wiesz, jak zaprojektować niepowtarzalne etui na telefon?

0
etui na telefon

Zastosowanie standardowego pokrowca sylikonowego to jeden z najprostszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie obudowy telefonu przed drobnymi rysami oraz innymi uszkodzeniami natury mechanicznej. Jeśli chcesz, by taki pokrowiec był całkowicie unikalny, najlepiej przygotuj go samodzielnie. Skorzystaj z internetowego kreatora i zaprojektuj etui według własnego pomysłu, z gotowych wzorów lub prywatnych fotografii.

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem do stworzenia unikalnego pokrowca jest wybór strony internetowej – firmy, która specjalizuje się w realizacji tego typu projektów. Na rynku działa wiele podmiotów świadczących takie usługi. Co więcej, dzięki większej dostępności nowych technologii poligraficznych koszt wykonania spersonalizowego pokrowca jest dziś porównywalny lub nawet tożsamy z ceną klasycznych pokrowców, z gotowym nadrukiem. Zaprojektowanie etui przy pomocy internetowych kreatorów jest bardzo proste. Najpierw wybieramy model telefonu, dla którego chcemy przygotować elastyczną obudowę. Następnie decydujemy się na jeden z dostępnych szablonów, według którego na powierzchni etui ułożymy zdjęcia lub grafiki. Na koniec wybieramy grafiki z dostępnego katalogu lub korzystamy z prywatnych fotografii w formacie cyfrowym, ewentualnie wzbogacamy całość krótkim tekstem i gotowe. Jeśli chcesz, by obudowa telefonu była niepowtarzalna, zaprojektuj etui samodzielnie i poczekaj na jego odbiór. To prostsze, niż myślisz.

Gotowe grafiki czy własne fotografie?

Przy samodzielnym projektowaniu pokrowca na telefon zwykle do dyspozycji masz rozbudowany katalog gotowych grafik podzielonych na co najmniej kilka różnych kategorii tematycznych. Jeśli zdecydujesz się przy tym na szablon zapewniający możliwość naniesienia na powierzchnię etui kilkunastu różnych grafik, wówczas nawet korzystając z gotowych zdjęć, taki pokrowiec wciąż będzie niepowtarzalny. Najwyższy stopień unikalności zapewnia jednak użycie własnych fotografii. Zaprojektuj etui z prywatnych zdjęć, a obudowa telefonu stanie się całkowicie niepowtarzalna. Przy okazji nadasz urządzeniu niezwykle osobisty charakter.

Internetowy kreator etui do telefonów to narzędzie niezwykle proste w obsłudze i nawet niedoświadczona osoba nie powinna mieć najmniejszych problemów z samodzielnym zaprojektowaniem pokrowca. Takie spersonalizowane etui może przedstawiać dowolnego rodzaju motywy graficzne, zbiór pamiątkowych fotografii z wakacji czy wizerunki najbliższych członków rodziny. W takiej formie może być dobrym pomysłem na prezent dla mamy, dziadka czy babci.

W jaki sposób zostać masażystą?

0
masażysta

Jest to zawód bardzo popularny przede wszystkim wśród młodych ludzi. Wybierany jest, ponieważ w obecnym świecie istnieje duże zapotrzebowanie na osoby wykonujące właśnie ten zawód. Stres, praca fizyczna, a także siedzący tryb życia powodują, że masażysta jest bardziej niż pożądany w niektórych przypadkach. Co należy zrobić, aby zostać masażystą? Jakie wybrać formy kształcenia, aby podążać tą ścieżkę zawodową? Sprawdźmy to!

Przeczytaj też: https://www.zlecenia.pl/blog/jak-zostac-masazysta/

Masażyści – na jakie grupy się dzielą?

Można podzielić masażystów na dwie grupy. Zależności od typu masażu w jaki wykonują, mogą być to masażyści wykonujący masaż leczniczy lub relaksacyjny. Zarówno jeden jak i drugi są bardzo istotne w zachowaniu dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Wymagają one jednak innego podejścia oraz innego zakresu wiedzy. Ten pierwszy, charakteryzuje pracowników ośrodków rehabilitacyjnych, a z drugim często możemy spotkać się w gabinetach masażu lub ośrodkach wypoczynkowych. Praca masażysty oczywiście wykonywana jest na klientach, bądź pacjentach. Techniki masażu są różne w zależności od partii ciała oraz sposobach ich wykonania. Masaż, nie jest jedynie masażem pleców. Do tego możemy zaliczyć również gadżety, takie jak na przykład gorące kamienie.

Jak zostać masażystą?

Na początek należy przede wszystkim wykazywać chęci oraz zainteresowanie tym zawodem. Jeżeli czujemy, że jesteśmy stworzeni dla tego zawodu, a osoby które masowaliśmy są zadowolone z naszego masażu, to być może jest to ścieżka zawodowa idealna dla nas. Pierwszym sposobem, są szkoły policealne, w którym kończymy kurs dający nam tytuł technika masażysty. W ten sposób bez studiów wyższych możemy posiadać fach oraz zawód w ręku. Inną formą jest szkoła zawodowa, a także kursy internetowe. Niezależnie od wybranego rodzaju edukacja jest nam potrzebna, ponieważ powinniśmy posiadać wiedzę teoretyczną na temat ludzkiego ciała oraz oddziaływania na nie przez masę. Do tego niezbędne będzie odbycie praktyk. Cały proces edukacyjny, zależności od wariantów może trwać od 3 do 5 lat.

Zobacz też: http://www.abcwnetrza.pl/panele-podlogowe/

ZOBACZ TEŻ