Czym jest etui na zamówienie?

0
956

Nakładki na obudowy telefonów cieszą się dużą popularnością nie tylko z uwagi na ich funkcję ochronną, ale także ze względu na możliwość modyfikacji oryginalnego wyglądu urządzenia. Dostępne w dużej różnorodności wzorów, zdobione kolorowymi nadrukami pokrowce z elastycznego tworzywa sztucznego pozwalają nadać telefonowi bardziej indywidualny charakter. Etui na zamówienie to kolejny krok w drodze do stworzenia unikalnej obudowy. Czym są takie pokrowce i jak się je wykonuje?

Nadruk ze zdjęcia

Część dystrybutorów akcesoriów do telefonów, w tym przede wszystkim firmy zajmujące się sprzedażą pokrowców ochronnych, mają w swojej ofercie możliwość przygotowania kolorowego etui na zamówienie, zdobionego przesłanym przez zamawiającego zdjęciem. Zamawiający wybiera interesujący go model pokrowca i korzystając ze specjalnego narzędzia internetowego, wygrywa zdjęcie, a następnie samodzielnie określa jego położenie na powierzchni etui. Niekiedy istnieje możliwość naniesienia na elastyczną nakładkę kilku różnych fotografii oraz uzupełnienia ich krótkim opisem. Po zatwierdzeniu własnoręcznie przygotowanego projektu jest on kierowany do realizacji. Co warte podkreślenia, pokrowiec na zamówienie pod względem ceny w znaczący sposób nie odbiega od ceny standardowego etui. Niekiedy jego cena jest identyczna. Nadruk ze zdjęcia ma przy tym bardzo dobrą jakość i pozwala na maksymalną personalizację pokrowca, dzięki czemu ubrany w niego telefon zyskuje na oryginalności wyglądu.

Kogo może zainteresować spersonalizowane etui?

Skorzystanie z usługi wykonania etui na zamówienie daje możliwość głębokiej personalizacji urządzenia, w związku z czym jest dobrym wyborem dla osób, które chcą się wyróżnić. Etui na zamówienie będzie doskonałą propozycją dla zakochanych, a także ciekawą opcją prezentową, zwłaszcza jeśli szukamy niedrogiego upominku dla bliskiej nam osoby, na przykład dla mamy lub babci. Na powierzchni etui telefonu można nadrukować rodzinne fotografie, tworząc w ten sposób niezwykle sentymentalny kolaż, który można mieć zawsze pod ręką. Pokrowce zdobione indywidualnym nadrukiem będą zatem doskonałą opcją zarówno dla młodszych, jak i starszych odbiorców, w tym dla seniorów.

Jeśli chcesz ozdobić swój telefon zdjęciem z wakacji lub fotografią ukochanej osoby, etui na zamówienie pozwoli zrealizować ten plan i to za niewielkie pieniądze. Wykonanie takiego pokrowca na telefon jest tanie, łatwe i szybkie. Wystarczy znaleźć zdjęcie lub zdjęcia, które następnie wykorzystasz do ozdobienia pokrowca, ewentualnie wybrać gotowy motyw graficzny i dotrzeć do firmy, która realizuje usługę nadruku. To prostsze, niż myślisz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here