Etui na zamówienie

Rosnącej różnorodności smartfonów towarzyszy stałe zwiększanie bazy dedykowanych im akcesoriów ochronnych, w tym przede wszystkim pokrowców osłaniających obudowę urządzenia lub jego całą powierzchnię, łącznie z dotykowym wyświetlaczem. Specyficznym rodzajem tych pierwszych są etui na zamówienie, czyli elastyczne nakładki z indywidualnie wybranym nadrukiem. Jakie są największe zalety tego typu akcesoriów?

Ochrona jest najważniejsza

Podstawowym zadaniem każdego pokrowca jest ograniczenie ryzyka szybkiego uszkodzenia telefonu. Etui na zamówienie również realizują tego typu funkcję. Najczęściej wyprodukowane z elastycznego, amortyzującego wstrząsy tworzywa TPU. Chronią przed zabrudzeniami, rysami i innymi drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Poza tym dzięki antypoślizgowej powierzchni poprawiają jakość chwytu, przez co ryzyko przypadkowego upuszczenia telefonu na ziemię jest mniejsze. Ochrona telefonu jest najważniejsza i zamówienie etui z samodzielnie wybranym nadrukiem, pozwoli zwiększyć codzienne bezpieczeństwo użytkowania smartfona.

Niepowtarzalny wygląd

Kolejnym powodem, dla którego warto wybrać etui na zamówienie, jest możliwość znaczącej modyfikacji oryginalnego wyglądu smartfona, nadania mu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki dostępnym technikom poligraficznym przygotowanie kolorowego, a przy tym szczegółowego nadruku na gładkiej powierzchni elastycznego pokrowca nie jest dziś żadnym problemem. Nadrukiem na zamówionym etui może być gotowa grafika lub samodzielnie wykonana fotografia w formacie cyfrowym. Rozmiar takiego zdjęcia jest automatycznie skalowany do wielkości pokrowca, dzięki czemu wygląda naturalnie i nie jest rozciągnięty. Wybrany obrazek, grafikę lub zdjęcie można dodatkowo uzupełnić krótkim, samodzielnie przygotowanym tekstem. Można podpisać się na pokrowcu lub umieścić na nim numer telefonu. To przydatna opcja, która może pomóc w odzyskaniu zagubionego urządzenia. Przygotowanie oryginalnego nadruku to jednak przede wszystkim okazja do głębokiej personalizacji urządzenia. Dzięki niepowtarzalnej grafice telefon stanie się niepodobny do innych urządzeń tej samej serii.

Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj pokrowca do telefonu wybrać, etui na zamówienie może być doskonałą alternatywą dla wszelkich elastycznych nakładek, transparentnych osłonek czy kolorowych kejsów. To dobry wybór dla każdego, kto z jednej strony chce zabezpieczyć swój nowy telefon przed typowymi zagrożeniami, a drugiej nadać mu niepowtarzalny, przyciągający uwagę wygląd. Co warte podkreślenia, takie pokrowce są równie tanie, jak klasyczne nakładki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here