Ile kosztuje etui na zamówienie?

Jednym z najprostszych sposobów na zabezpieczenie telefonu przed uszkodzeniami jest zakup dopasowanego do niego modelu pokrowca. Taki futerał może być również dobrą okazją do zmiany oryginalnego wyglądu urządzenia. Etui na zamówienie, ozdobione indywidualnie dobraną fotografią prywatną, pozwoli nadać smartfonowi niezwykle osobisty charakter. Ile kosztuje wykonanie takiego pokrowca?

Jaki materiał na pokrowiec?

Do wykonania etui na zamówienie najczęściej wykorzystuje się tworzywa sztuczne, takie same, jakich używa się do produkcji tradycyjnych, elastycznych nakładek na telefony. Zwykle jest to przypominające sylikon tworzywo TPU. Jest to materiał charakteryzujący się wysokim poziomem elastyczności i wytrzymałości mechanicznej, o właściwościach amortyzujących i antypoślizgowych, zapewniający pewny chwyt i redukujący siłę ewentualnych uderzeń telefonem o twarde powierzchnie. Ubrany w taki model pokrowca telefon jest zatem mniej podatny na uszkodzenia mechaniczne i wygodniejszy w codziennym użytkowaniu. Poza tym zamówienie etui ze zdjęciem, przy założeniu, że jest to pokrowiec wykonany z lekkiego tworzywa sztucznego, jest bardzo tanie. Pokrowce z TPU kosztują niewiele, znacznie mniej od pokrowców skórzanych czy hybrydowych, a nadrukowanie grafiki lub zdjęcia na takim materiale, przy dzisiejszych możliwościach technologii poligraficznych, jest na prawdę bardzo łatwe.

Grafika czy zdjęcie?

Rodzaj wykonanego nadruku nie ma wpływu na końcową cenę pokrowca. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ozdobić zamówiony case kolorową grafiką, czy pamiątkowym zdjęciem z wakacji, cena za taką usługę nie ulegnie zmianie. Wybór sposobu zdobienia pokrowca zależy zatem wyłącznie od indywidualnych upodobań i aktualnych potrzeb kupującego. By stworzyć w stu procentach unikalny pokrowiec, najlepiej zdecydować się na wybór nadruku z prywatnego zdjęcia lub kilku fotografii. Oczywiście firmy wykonujące etui na zamówienie zwykle oferują również gotowe grafiki i zdjęcia z własnego katalogu. Wówczas trzeba się jednak liczyć z mniejszą oryginalnością pokrowca – ktoś już wcześniej mógł skorzystać z wybranego przez nas motywu graficznego.

Wykonanie oryginalnego etui na zamówienie to usługa coraz bardziej powszechna, a przy tym przystępna cenowo. Koszt zakupu indywidualnie zdobionego pokrowca zwykle zamyka się w cenie zaledwie kilkudziesięciu złotych, przy czym wiele firm organizuje różnego rodzaju akcje promocyjne, dzięki czemu taki case może być jeszcze tańszy. Aktualnie najtańsze na rynku pokrowce z nadrukiem można zamówić w cenie kilkunastu złotych za sztukę.

Artykuł powstał we współpracy z https://caseroom.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here