Tania rejestracja domeny

W dzisiejszych czasach coraz bardziej popularna staje się branża e-commerce. Bardzo dużo, szczególnie młodych osób, decyduje się na otworzenie własnego sklepu internetowego. Jest to rozwiązanie bardzo komfortowe, ponieważ cechuje się ograniczonymi formalnościami, a ponadto daje możliwość pracy z dowolnego miejsca na ziemi mając do dyspozycji tylko laptopa z dostępem do internetu.

Sklepy internetowe zyskały dużą przewagę nad stacjonarnymi sklepami ze względu na wyżej wymienione kwestie. Ponadto dużym plusem sklepu internetowego jest łatwość jego promocji w internecie oraz ogromny zakres usług, które możemy oferować. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązanie. Posiadanie sklepu internetowego wiąże się jednak z koniecznością stworzenia własnej strony internetowej, co z kolei rodzi konieczność rejestracji domeny oraz zakupu hostingu. W związku z tym, na przeciw oczekiwaniom wychodzi bardzo dużo firm, które oferują kompleksowe usługi w tym zakresie.

Ceny takich usług są bardzo zróżnicowane, jednak jakościowo usługi są do siebie bardzo zbliżone. Dlatego też warto korzystać z usług firm, które są nieco mniej popularne, ponieważ możemy dużo zaoszczędzić, nie tracąc przy tym na jakości. Wiele osób zastanawia się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Takich miejsc istnieje całe mnóstwo, a jednym z najciekawszych rozwiązań są tanie domeny na kru.pl, których koszt rozpoczyna się od 9.89 zł za rok. Jest to cena, która powinna być praktycznie nieodczuwalna dla każdego, kto decyduje się na zakup domeny.

Domeny internetowe

Sama rejestracja domen internetowych w kru.pl to proces, który trwa kilka minut i nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności informatycznych. Wystarczy tylko zakupić domenę oraz hosting, a następnie w ustawieniach serwera dodać zarejestrowaną wcześniej domenę. Oprócz hostingu oraz domeny, za pośrednictwem serwisu kru.pl możemy nabyć również certyfikat SSL, który jest niezwykle ważną rzeczą, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie naszej strony internetowej.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here