Aplikacja Salesforce – 3 najważniejsze funkcjonalności

Salesforce to zaawansowany system CRM w chmurze dedykowany zarówno dużym, jak i małym przedsiębiorstwom. Łączy najważniejsze procesy firmy w jednym intuicyjnym narzędziu. Jakie są główne funkcjonalności aplikacji Salesforce?

Sales Cloud

Sales Cloud to rozwiązanie do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Platforma dedykowana jest wszystkim przedsiębiorstwom, które chcą zautomatyzować i przyspieszyć procesy sprzedażowo-reklamowe. Została zaprojektowana w celu wspierania działań sprzedażowych, marketingowych i obsługi klienta. Sprawdza się zarówno w kontekście business-to-customer (B2C), jak i business-to-business (B2B). Platforma w całości funkcjonuje w chmurze i pozwala na łatwą integrację z zewnętrznymi systemami. W jednym miejscu mamy dostęp do najważniejszych informacji o klientach, obejmujące działania sprzedażowe, marketingowe, obsługę klientów, generowanie leadów czy analitykę biznesową.

Marketing Cloud

Platforma została zaprojektowana w szczególności z myślą o marketerach. Pozwala tworzyć kampanie marketingowe, nawiązywać relacje z klientami i zarządzać Customer Journey. Wdrażając Salesforce zyskamy możliwość planowania ścieżek dla każdej grupy klientów i dostosowania się do ich oczekiwań i preferencji, co przekłada się na zwiększenie sprzedaży. Dzięki Marketing Cloud możemy sprawdzić skuteczność kampanii marketingowych, segmentować klientów i dostarczać spersonalizowane komunikaty reklamowe.

Service Cloud

Relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami są niezwykle ważne dla każdego biznesu. Wysoka jakość obsługi pozwala zbudować wizerunek firmy i co równie ważne – zyskać lojalność klienta. Service Cloud oparty na oprogramowaniu CRM służy do obsługi klienta i wsparcia technicznego. Celem jest tworzenie relacji z klientem (B2B i B2C) z wykorzystaniem wielu kanałów komunikacji. Co równie ważne – Salesforce daje możliwość rozbudowy o nowe funkcjonalności, dostosowane do potrzeb i oczekiwać każdego klienta. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://craftware.pl/oferta/aplikacje-salesforce/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here