etui na telefon

Zastosowanie standardowego pokrowca sylikonowego to jeden z najprostszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na zabezpieczenie obudowy telefonu przed drobnymi rysami oraz innymi uszkodzeniami natury mechanicznej. Jeśli chcesz, by taki pokrowiec był całkowicie unikalny, najlepiej przygotuj go samodzielnie. Skorzystaj z internetowego kreatora i zaprojektuj etui według własnego pomysłu, z gotowych wzorów lub prywatnych fotografii.

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem do stworzenia unikalnego pokrowca jest wybór strony internetowej – firmy, która specjalizuje się w realizacji tego typu projektów. Na rynku działa wiele podmiotów świadczących takie usługi. Co więcej, dzięki większej dostępności nowych technologii poligraficznych koszt wykonania spersonalizowego pokrowca jest dziś porównywalny lub nawet tożsamy z ceną klasycznych pokrowców, z gotowym nadrukiem. Zaprojektowanie etui przy pomocy internetowych kreatorów jest bardzo proste. Najpierw wybieramy model telefonu, dla którego chcemy przygotować elastyczną obudowę. Następnie decydujemy się na jeden z dostępnych szablonów, według którego na powierzchni etui ułożymy zdjęcia lub grafiki. Na koniec wybieramy grafiki z dostępnego katalogu lub korzystamy z prywatnych fotografii w formacie cyfrowym, ewentualnie wzbogacamy całość krótkim tekstem i gotowe. Jeśli chcesz, by obudowa telefonu była niepowtarzalna, zaprojektuj etui samodzielnie i poczekaj na jego odbiór. To prostsze, niż myślisz.

Gotowe grafiki czy własne fotografie?

Przy samodzielnym projektowaniu pokrowca na telefon zwykle do dyspozycji masz rozbudowany katalog gotowych grafik podzielonych na co najmniej kilka różnych kategorii tematycznych. Jeśli zdecydujesz się przy tym na szablon zapewniający możliwość naniesienia na powierzchnię etui kilkunastu różnych grafik, wówczas nawet korzystając z gotowych zdjęć, taki pokrowiec wciąż będzie niepowtarzalny. Najwyższy stopień unikalności zapewnia jednak użycie własnych fotografii. Zaprojektuj etui z prywatnych zdjęć, a obudowa telefonu stanie się całkowicie niepowtarzalna. Przy okazji nadasz urządzeniu niezwykle osobisty charakter.

Internetowy kreator etui do telefonów to narzędzie niezwykle proste w obsłudze i nawet niedoświadczona osoba nie powinna mieć najmniejszych problemów z samodzielnym zaprojektowaniem pokrowca. Takie spersonalizowane etui może przedstawiać dowolnego rodzaju motywy graficzne, zbiór pamiątkowych fotografii z wakacji czy wizerunki najbliższych członków rodziny. W takiej formie może być dobrym pomysłem na prezent dla mamy, dziadka czy babci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here