Hity eventów firmowych

Czy wiesz, że już połowa polskich firm stawia na inwestowanie w pracowników, a jedną z najczęściej wykorzystywanych form, zaraz obok organizacji specjalistycznych szkoleń i kursów, jest oferowanie zatrudnionym doskonałej zabawy w formie imprez integracyjnych? Okazuje się, że to najlepszy sposób, by budować właściwe, pozytywne relacje pomiędzy współpracownikami, a samo wydarzenie rozrywkowe jest dla nich wartością dodaną, bonusem do podstawowego wynagrodzenia.

Eventy firmowe mogą być organizowane typowo integracyjnie albo przy okazji ważnych wydarzeń – święta, jubileusz prowadzenia działalności, podpisanie umowy z ważnym kontrahentem, urodziny szefa. Bez względu na okazję, zaproszonym gościom należy zapewnić szereg atrakcji, by impreza była udana i przez długi czas niezapomniana.

Oprócz pysznego jedzenia oraz zespołu, który porywa do tańca, ważne są dodatkowe czynniki, które niejednokrotnie zaskoczą pozytywnie gości. Firmy coraz częściej zapraszają gwiazdy estrady na prywatny recital czy chociaż krótki występ. Pracownicy mają okazję obejrzeć pokaz magika, występ pary tanecznej czy akrobaty. Hitem od wielu sezonów jest już fotobudka. Wynajem tej maszyny do robienia błyskawicznych, naturalnych i przezabawnych fotek to wydatek rzędu kilkuset złotych. Taka inwestycja na pewno się opłaca, tym bardziej że tło zdjęć może zawierać logo firmy czy główne hasło reklamowe.

Atrakcją eventu firmowego może być też jedzenie, ale z całą pewnością goście nie ucieszą się z pierogów i żurku. Dzisiaj stawia się raczej na dania wykwintne, podstawą są dania śródziemnomorskie czy sushi. W barze dostępne są wyciskarki do owoców, które pozwalają na przygotowanie wyszukanych koktajli, a w gablocie z deserami czeka czekoladowa fontanna.

Organizacja udanego eventu firmowego wcale nie jest łatwa, dlatego też warto współpracować z profesjonalistami, którzy mają w tym zakresie doświadczenie. Na terenie Polski działa mnóstwo firm, dla których organizacja wszelkiego rodzaju wydarzeń to główne zadanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here