Jak poprawić funkcjonowanie sklepu internetowego? Systemy ERP

Współczesny biznes charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem cyfryzacji. Dotyczy to dokumentów finansowych, baz danych kontrahentów oraz procesów sprzedażowych. W dobie rosnącej popularności e-sklepów warto zainwestować w systemy ERP. Dlaczego?

Nowoczesne rozwiązania w e-commerce

Współczesny, dobrze prowadzony biznes to biznes, który wykorzystuje w pełni możliwości najnowszych technologii i innowacje. Jednym z nowoczesnych rozwiązań, których celem jest poprawienie i zoptymalizowanie procesów biznesowych e-commerce, są systemy ERP. To rozwiązanie, które może znacznie poprawić efektywność pracowników, zredukować koszty prowadzenia biznesu i podwyższyć zyski sprzedażowe.

Systemy ERP dla sklepów internetowych

Systemy ERP to nowoczesne oprogramowanie biznesowe do zarządzania firmą. Narzędzie to jest wielomodułowe, produkt ten można w pełni dostosować do potrzeb przedsiębiorstwa, nie narażając firmy na dodatkowe, niepotrzebne koszta. System ERP można skonstruować w oparciu o dowolnie wybrane moduły, począwszy od aplikacji do wystawianie faktur, przez programy, które sprawnie będą zarządzać magazynem, do narzędzi umożliwiających komunikację z klientem. Pakiet podstawowych usług, takich jak zarządzanie sprzedażą, magazynem i księgowością to wydatek około kilkuset złotych rocznie.  

Jak system ERP może poprawić funkcjonowanie sklepu internetowego?

Dzięki oprogramowaniu ERP możesz poprawić takie aspekty działalności sklepu internetowego, jak:

  • Relacja z klientem i obsługa
  • Budowanie firmowej bazy kontaktów, kontrahentów, produktów i usług
  • Zarządzanie pracownikami
  • Zarządzanie magazynem i dostawami

Nowoczesne systemy ERP to realna oszczędność dla firmy, ponieważ pozwalają one na zautomatyzowanie większości działań w firmie, niezależnie od jej rozmiaru. Zakup oprogramowania ERP i wdrożenie tego systemu w firmie, to nie wydatek, lecz inwestycja, która zwraca się bardzo szybko!

WAPRO ERP dla sklepów internetowych

Jednym z topowych rozwiązań, jeśli chodzi o systemy ERP dedykowane sklepom internetowym, jest oprogramowanie Asseco WAPRO ERP. Moduł Mag tego systemu to wielofunkcyjne narzędzie, które wspomaga takie aspekty działalności handlowej jak zarządzanie sprzedażą, zarządzanie magazynem, prowadzenie ewidencji towarowo-wartościowej, zarządzanie kontaktami z klientem oraz budowanie relacji z klientem.

Oprogramowanie WAPRO ERP pozwala na kompleksowe zarządzanie firmą, obniżenie kosztów prowadzenia biznesu oraz efektowną poprawę procesów sprzedażowych. Zobacz ofertę na aktualizacje WAPRO w sklepie WAPRO.biz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here