Komputery Dell Vostro - prawdziwy sprzęt do biura

Komputery Dell z linii Vostro zostały przygotowane głównie z myślą o firmach i ich pracownikach. Głównym zadaniem tych komputerów do biura jest wykorzystywanie małej ilości energii przy jednoczesnym sprawnym działaniu i obsłudze nawet bardziej wymagających programów. Dell Vostro to profesjonalny sprzęt komputerowy, który można odpowiednio konfigurować w zależności od potrzeb. 

Dell Vostro – profesjonalna różnorodność

Seria Dell Vostro jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu – w zależności od zapotrzebowania firmy – można dobierać komputery z odpowiednimi procesorami, kartami graficznymi, rozbudowaną pamięcią RAM czy dyskiem twardym. Kombinacji podlegają więc wszystkie najważniejsze podzespoły. Warto zaznaczyć, że linia Dell Vostro to zarówno komputery stacjonarne, jak i profesjonalne notebooki. Komputery stacjonarne pozwalają na obsługę kilku różnych monitorów. Umożliwiają szybkie przesyłanie danych, a ich niewielkie rozmiary typu tower zostawiają dużo miejsca na biurku. Uwagę zwraca również system chłodzenia, który ogranicza wchłanianie kurzu.

Wydajność

Komputery Dell Vostro są oparte na różnych procesorach. W pracy biurowej liczy się natomiast przede wszystkim wydajność. Tę zapewniają zestawy wyposażone w procesor Inter Core i7-8700. Ten procesor 8 generacji pozwala na wydajną pracę z profesjonalnymi aplikacjami. Daje ogromny wzrost wydajności i niesamowitą szybkość. Nawet przy najbardziej zaawansowanych procesach procesor ten okazuje się niezawodny. Do tego dysponuje technologią Intel Turbo Boost 2.0, które przyśpiesza taktowanie zegarów.

Komputer do biura – Dell Vostro

Seria Vostro została stworzone przede wszystkim z myślą o użytkownikach, którzy w krótkim czasie pracują z bardzo wieloma, profesjonalnymi aplikacjami. Dlatego też komputery Dell charakteryzują się ogromną liczbą konfiguracji sprzętowych. Do tego dochodzi również możliwość swobodnego upgrade’u sprzętu (np. dodatkowej pamięci RAM). Bogata ilość zestawu złączy, czytników kart pamięci, wysokiej klasy napędów sprawia, że Dell Vostro spełniają pokładane w nich oczekiwania.

Specjaliści od grafiki

Dla części pracowników, szczególnie tych pracujących z programami projektowymi, zintegrowana karta graficzna to za mało (nawet przy bardzo dobrym procesorze). W takim przypadku użytkownik komputerów Dell ma do wyboru karty dedykowane: Nvidia GeForce GTX 745 lub AMD Radeon R9 360. Dell Vostro 3670 wyposażony został ponadto w układ graficzny Intel UHD Graphics, który pozwala na oglądanie filmów w jakości 4K, nawet przy wyświetlaniu go na trzech ekranach. Do tego doskonała rozdzielczość. Ful HD (1080p) pozwala edytować zdjęcia, wideo przy użyciu profesjonalnych narzędzi.

Obudowa

Dla Vostro, a właściwie wszystkich komputerów Dell charakterystyczną cechą jest wytrzymała obudowa. Seria Vostro pod tym względem również spełnia wysokie wymagania. Jest wytrzymała pod względem mechanicznym. Jednocześnie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Często jest to metalowa obudowa w połączeniu z korpusem z najwyższej klasy tworzyw sztucznych. Część produktów jest wyposażona w wodoodporną klawiaturę. W identyfikacji użytkownika pomaga zaś zintegrowany w obudowę, opcjonalny czytnik linii papilarnych.

Jakość za dobrą cenę

Koputer do pracy powinien być wydajny, dopasowany do potrzeb, a jednocześnie atrakcyjny cenowo. Pod tym względem komputery stacjonarne Dell Vostro spełniają wszystkie wymagania. Linie 3470 i 3670 zapewniają bardzo dobrą jakość w racjonalnej cenie. To produkty, które doskonale sprawdzą się w otoczeniu biurowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here