Jak tankować z kartą paliwową

Właściciele firm posiadający własną flotę samochodów potrzebują innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających planowanie bieżących wydatków oaz segregacje dokumentów księgowych. Odpowiadając na potrzeby małych, średnich i dużych firm powstała karta paliwowa FLOTEX, dzięki której w łatwy i szybki sposób możemy dokonać transakcji bez konieczności posiadania gotówki.

Zalety płynące z posiadania karty paliwowej

Karta paliwowa to przede wszystkim wygodne rozwiązanie, które nie wymaga przekazywania pracownikom odliczonej gotówki. Co więcej, karta paliwowa FLOTEX działa w systemie prepaid, dzięki czemu firma może w pełni zarządzać środkami przeznaczonymi na zakup paliwa.

Płacąc kartą za zakupy na stacji mamy również pewność, że żadna faktura nie umknie księgowości, ponieważ rozliczanie i fakturowanie odbywa się z jednego konta, ułatwiając zarządzanie.

Warto zaznaczyć, że klienci mają do wyboru trzy rodzaje kart:

  • kartę na numer rejestracyjny, która służy do tankowania przypisanego pojazdu,
  • kartę imienną pozwalającą zatankować dowolny samochód lub zapełnić zbiornik zewnętrzny,
  • kartę wydaną na firmę, która przypisana jest do danych firmy i pozwala na zatankowanie dowolnego auta lub na zapełnienie zewnętrznego zbiornika.

Wysokość rabatów z kartą paliwową uzależniona jest od miesięcznych zakupów paliwa.

Jak płacić kartą paliwową?

Dokonywanie płatności za paliwo za pomocą karty paliwowej jest szybkie, wygodne i łatwe.

Karta paliwowa FLOTEX to komfortowe rozwiązanie, które możemy sobie zapewnić poprzez zawarcie umowy o wydanie i używanie kart paliwowych. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić wniosek online i podać skany dokumentów rejestrowych firmy odpis KRS lub CIDG. Dla klientów posiadających karty AMIC przygotowane zostało specjalne rozwiązanie FLOTEX list price, które co 24 godziny aktualizuje listę cen benzyny oraz oleju napędowego. Co istotne, w przeciwieństwie do koncernów paliwowych, do wydania karty FLOTEX POLSKA nie jest wymagana gwarancja bankowa, ubezpieczeniowa oraz składanie jakichkolwiek depozytów.

Karta paliwowa gwarantuje korzyści, które pomogą obniżyć koszty związane z tankowaniem samochodów służbowych. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest jedna faktura zbiorcza za wszystkie samochody firmowe oraz to, że właściciel ma dostęp do całej historii transakcji dokonywanej przez pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here