Producenci sprzętu elektronicznego prześcigają się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań i oferowaniu coraz to nowych modeli. Mimo to nadal jednym z najchętniej kupowanych jest telewizor 4K Smart TV. Sprawdziliśmy, jakie modele są warte uwagi. Oto nasz TOP 5.

Jednym z pierwszych sprzętów kupowanych do mieszkania są telewizory. Promocje można znaleźć w wielu sklepach stacjonarnych lub internetowych, ale warto mniej więcej orientować się w aktualnej ofercie i trendach, aby dokonać właściwego wyboru.

Jeśli zastanawiasz się, jaki kupić telewizor, przede wszystkim określ jego rozmiar, a następnie przemyśl, jak będziesz z niego korzystać. Poniżej 3 modele różnej wielkości, ale wszystkie w technologii 4K i z opcją Smart TV. Na bieżąco śledź też aktualną ofertę na telewizory, promocje zdarzają się dość często.

Samsung UE50MU6102K

Wybrany przez nas 50-calowy Samsung zapewnia obraz pełen szczegółów właśnie dzięki zastosowaniu wysokiej klasy rozdzielczości 4K. Certyfikowana technologia to jednak nie wszystko – wśród zalet tego modelu warto wymienić także idealne doświetlenie scen, dobry kontrast i niezwykły design. Ten telewizor 4K Smart TV będzie pasował do każdego, głównie minimalistycznego, wnętrza.

Trzeba też wspomnieć o jednym małym pilocie o wielu możliwościach – Smart Control, a także opcji Smart. Zyskasz ponadto dostęp do Internetu, platform typu Netflix, komunikatorów, mediów społecznościowych i zawartości smartfona. To rozsądny wybór dla dysponujących budżetem około 2200 zł.

Sony KDL-49WE665

Dobrej jakości obraz Full HD, moc rozrywki oraz szybki dostęp do wielu ulubionych treści i aplikacji to zalety modelu produkowanego przez Sony. Można też dodać technologię High Dynamic Range odpowiedzialną za uzyskanie rzeczywistego obrazu, błyskawiczny dostęp do YouTube’a i Wi-Fi, a zyskamy jeden z ciekawszych 49-calowych telewizorów za ok. 2000 zł. Świetna rozdzielczość odpowiada za dobrej jakości obraz, ale warto wspomnieć też o designie.

Ten telewizor 4K Smart TV jest minimalistyczny i stylowy, dzięki czemu pasuje do każdego nowoczesnego wnętrza. Ponadto można schować wszystkie przewody, np. od dekodera lub Blu-raya, w podstawie. Sony będzie ozdobą salonu, a domownikom dostarczy wielu wrażeń i rozrywki – to świetny telewizor do codziennego użytku.

Thomson 43UC6306 4K

Jeśli zastanawiasz się, jaki kupić telewizor za około 2000 zł, weź pod uwagę także model Thomsona. Oferuje ekran 43-calowy, Smart TV obsługiwany z poziomu smartfona lub tabletu, format 4K UHD, technologię poprawy jakości dźwięku i 4-rdzeniowy procesor. To model głównie dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na duży wydatek – telewizor kosztuje około 1500 złotych.

Sprawdź też inne oferty na telewizory – promocje zawsze są kuszące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here