Codzienne picie wody to nasz obowiązek wobec organizmu. Dużo łatwiej jest praktykować tę czynność, kiedy woda dosłownie znajduje się w zasięgu ręki. Z tego względu w wielu firmach i domach montuje się specjalne dystrybutory wody. Ich zaletą jest łatwy oraz szybki dostęp do wysokiej jakości wody źródlanej, którą możemy użytkować w ciągu całego dnia.

Dlaczego codzienne picie wody jest tak ważne?

  • Woda wchodzi w skład naszego organizmu, dlatego tak ważne jest codzienne dostarczanie mu nowego zapasu optymalnej dawki wody,
  • woda źródlana zawiera składniki mineralne (magnez, wapń, sód, fluor, jod, żelazo i siarczany), które pozytywnie wpływają na organizm człowieka,
  • jest źródłem energii i dobrego samopoczucia,
  • spełnia w organizmie funkcje ochronne, np. dla gałki ocznej czy mózgu,
  • wspiera układ trawienia,
  • ułatwia przyjmowanie pokarmów,
  • odgrywa bardzo ważną rolę w procesach przemiany materii,
  • woda wspomaga wytrzymałość fizyczną,
  • reguluje temperaturę naszego ciała,
  • nawilża skórę od wewnątrz.

Odwodnienie organizmu – konsekwencje

Przyjmuje się, że dorosły człowiek powinien wypić dziennie 2 l wody. Należy rozłożyć tę ilość na cały dzień – popijać często, ale niewielkie ilości. Odpowiednie nawodnienie organizmu jest gwarancją dobrego samopoczucia, ale także pięknego wyglądu. Odwodnienie może mieć niestety przykre skutki zdrowotne. Bóle głowy, problemy z koncentracją, większa podatność na stres, pogorszenie się kondycji skóry i włosów to tylko nieliczne z nich. Dla własnego dobra warto więc wyrobić w sobie nałóg codziennego sięgania po szklankę wody nie tylko, gdy poczujemy pragnienie.

Dystrybutor do wody – Twój motywator do picia wody!

Dystrybutor do wody to urządzenie, które dozuje wodę pobieraną z dużych 19 litrowych butli. Dzięki niemu łatwiej jest nam pamiętać o regularnym piciu wody, ponieważ zawsze mamy ją pod ręką. Firma, z którą podpisujemy umowę jest odpowiedzialna za dostarczanie nam wody, dlatego my nie musimy już nosić ze sklepu ciężkich zgrzewek butelkowanej wody. W ofercie Firmy GetFresh, dystrybutora wody źródlanej “Dar Natury” mamy zapewnione dostosowanie odpowiedniego dystrybutora do naszych potrzeb – możliwość wyboru wielkości butli 11 lub 18,9 litrów, dostawę wody oraz usługę  profesjonalnego czyszczenia dystrybutora, tzw. sanityzację.

Woda do biura – jaki dystrybutor do wody wybrać?

Dystrybutor wody w biurze to dziś standard. Jego rodzaj można z łatwością dopasować do wielkości pomieszczenia, a także potrzeb użytkowników. Urządzenie pozwala nam korzystać zarówno z wody ciepłej, jak i schłodzonej. Dystrybutor w firmie to bardzo komfortowe, ale też opłacalne rozwiązanie. Możemy zdecydować się na dystrybutory, do których mocuje się butle z wodą lub na urządzenia filtrujące, które podłącza się bezpośrednio do źródła wody.

Dystrybutor wody do domu

Dystrybutor do wody możemy mieć także w domu. Zestawy do użytku domowego nie wymagają nawet podłączenia do prądu i co ważne bardzo estetycznie się prezentują. Jest to niesamowicie wygodne rozwiązanie, ale też motywator to tego, aby każdy domownik regularnie uzupełniał płyny w ciągu dnia. Dystrybutory zaopatrywane są w wysokiej jakości wodę źródlaną, która bezpośrednio nadaje się do picia, a także przygotowywania posiłków i innych napojów.

Zaopatrzenie swojej firmy lub domu w dystrybutor do wody to świetny sposób na zmotywowanie siebie i innych do codziennego picia wody. Zadbaj o odpowiedni poziom nawodnienia każdego dnia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here